Infolinia 801 51 00 51 polski angielski

O firmie

 

 Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę IRBIS.

 

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1989 roku, mottem naszej firmy była i jest profesjonalna  oraz kompleksowa obsługa każdego Klienta (począwszy od analizy wymagań i potrzeb poprzez  przygotowanie koncepcji projektów technicznych,  aż do dostawy i uruchomienia samego sprzętu). Zapewniamy doświadczoną kadrę fachowców. Nasi konsultanci udzielają porad, asystują klientom w zakresie możliwości wykorzystywania najnowszych technologii i rozwiązań. Naszymi partnerami technicznymi i dostawcami systemów są renomowani producenci.
 

Jako integralny element naszych usług oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny również w ramach stałych usług serwisowych. Udzielamy min.24 miesięcznej gwarancji na dostarczane urządzenia. Dopasowujemy nasz czas pracy, do warunków i wymagań klienta.

 

Decydując się na współpracę z Firmą IRBIS, otrzymujecie Państwo niezawodny sprzęt uznanych w kraju i na świecie producentów, oraz uzyskujecie wiarygodnego partnera, który zapewni satysfakcjonujący i profesjonalny poziom usług. Mamy nadzieję, że oferta ta spotka się
z Państwa zainteresowaniem oraz pozwoli na rozpoczęcia korzystnej dla obu stron współpracy

 

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie skierowane do nas.

 

Partnerzy

Siedziba

Irbis


Ul. Obywatelska 126
94-104 Łódź
tel: +48 42 686 02 24
fax: +48 42 686 14 67
info@irbis.com.pl
© 2011-2012 IRBIS Wszelkie prawa zastrzeżone